Üdvözöljük a Jolly Joker pénzváltó, valutaváltó honlapján!

Szolgáltatásunk: pénz váltás, valuta váltás Budapesten.

Aktuális árfolyamaink

Vétel [Purchase]Eladás [Sale]
EUREUR306.50309.90
USDUSD258.00262.50
CHFCHF265.00269.00
GBPGBP343.00349.00
AUDAUD201.00207.00
BGNBGN153.00163.00
CADCAD205.00211.00
CZKCZK11.5012.20
DKKDKK39.0042.00
HRKHRK40.0042.50
JPYJPY2.252.35
NOKNOK31.0033.50
PLNPLN71.0073.90
RONRON65.0069.00
SEKSEK31.0032.70
TRYTRY70.0081.00
UAHUAH8.0012.50
AEDAED67.0077.00
BAMBAM156.00169.00
CNYCNY37.0042.00
ILSILS70.0078.00
MKDMKD4.506.50
RSDRSD2.402.90
RUBRUB4.005.20
THBTHB7.509.00
DEMDEM100.00
ATSATS10.00
SKKSKK5.00

© 2017 - Jolly Joker Kft.