Üdvözöljük a Jolly Joker pénzváltó, valutaváltó honlapján!

Szolgáltatásunk: pénz váltás, valuta váltás Budapesten.

Aktuális árfolyamaink

Vétel [Purchase]Eladás [Sale]
EUREUR304.00307.50
USDUSD260.00264.00
CHFCHF268.00275.00
GBPGBP337.00343.00
AUDAUD204.00210.00
BGNBGN156.00166.00
CADCAD205.00210.00
CZKCZK11.6012.20
DKKDKK40.0041.50
HRKHRK40.5042.90
JPYJPY2.302.40
NOKNOK31.0033.00
PLNPLN71.0074.00
RONRON65.5069.50
SEKSEK31.0032.50
TRYTRY70.0082.00
UAHUAH10.0013.00
AEDAED68.0077.00
BAMBAM157.00169.00
CNYCNY37.0043.00
ILSILS70.0077.00
MKDMKD5.006.60
RSDRSD2.402.90
RUBRUB4.205.20
THBTHB7.509.50
DEMDEM100.00
ATSATS10.00
SKKSKK5.00

© 2017 - Jolly Joker Kft.