Üdvözöljük a Jolly Joker pénzváltó, valutaváltó honlapján!

Szolgáltatásunk: pénz váltás, valuta váltás Budapesten.

Aktuális árfolyamaink

Vétel [Purchase]Eladás [Sale]
EUREUR307.00309.50
USDUSD288.00291.00
CHFCHF286.00290.00
GBPGBP357.00362.00
AUDAUD217.00223.00
BGNBGN155.00165.00
CADCAD216.00222.00
CZKCZK11.2011.90
DKKDKK40.0041.50
HRKHRK40.0042.00
JPYJPY2.502.60
NOKNOK33.0035.00
PLNPLN70.0073.00
RONRON66.0069.50
SEKSEK31.0032.50
TRYTRY70.0090.00
UAHUAH8.0013.00
AEDAED75.0081.00
BAMBAM155.00168.00
CNYCNY38.0044.00
ILSILS74.0079.00
MKDMKD5.006.30
RSDRSD2.302.80
RUBRUB4.005.30
THBTHB8.009.50
DEMDEM100.00
ATSATS10.00
SKKSKK5.00

© 2017 - Jolly Joker Kft.