Üdvözöljük a Jolly Joker pénzváltó, valutaváltó honlapján!

Szolgáltatásunk: pénz váltás, valuta váltás Budapesten.

Aktuális árfolyamaink

Vétel [Purchase]Eladás [Sale]
EUREUR306.00309.50
USDUSD273.00277.00
CHFCHF279.00284.00
GBPGBP349.00356.00
AUDAUD202.00210.00
BGNBGN157.00167.00
CADCAD202.00209.00
CZKCZK11.5012.00
DKKDKK40.0042.00
HRKHRK41.0043.00
JPYJPY2.402.50
NOKNOK32.0033.50
PLNPLN73.0075.50
RONRON67.0069.50
SEKSEK30.8032.00
TRYTRY70.0090.00
UAHUAH9.0013.00
AEDAED75.0082.00
BAMBAM157.00169.00
CNYCNY38.0043.00
ILSILS74.0080.00
MKDMKD5.006.30
RSDRSD2.402.90
RUBRUB4.505.50
THBTHB8.009.50
DEMDEM100.00
ATSATS10.00
SKKSKK5.00

© 2017 - Jolly Joker Kft.