Üdvözöljük a Jolly Joker pénzváltó, valutaváltó honlapján!

Szolgáltatásunk: pénz váltás, valuta váltás Budapesten.

Aktuális árfolyamaink

Vétel [Purchase]Eladás [Sale]
EUREUR302.50305.00
USDUSD257.00260.00
CHFCHF264.00268.00
GBPGBP329.00335.00
AUDAUD200.00207.00
BGNBGN153.00165.00
CADCAD200.00207.00
CZKCZK11.4012.00
DKKDKK39.0041.50
HRKHRK40.5043.00
JPYJPY2.302.40
NOKNOK31.0033.00
PLNPLN70.0073.50
RONRON65.0068.50
SEKSEK30.5032.00
TRYTRY70.0081.00
UAHUAH10.0013.00
AEDAED66.0076.00
BAMBAM157.00169.00
CNYCNY37.0042.00
ILSILS68.0076.00
MKDMKD5.006.60
RSDRSD2.402.90
RUBRUB4.005.00
THBTHB7.508.90
DEMDEM100.00
ATSATS10.00
SKKSKK5.00

© 2017 - Jolly Joker Kft.