Üdvözöljük a Jolly Joker pénzváltó, valutaváltó honlapján!

Szolgáltatásunk: pénz váltás, valuta váltás Budapesten.

Aktuális árfolyamaink

Vétel [Purchase]Eladás [Sale]
EUREUR307.50310.50
USDUSD251.00255.00
CHFCHF259.00264.00
GBPGBP345.00351.00
AUDAUD199.00205.00
BGNBGN155.00165.00
CADCAD200.00206.00
CZKCZK11.8012.50
DKKDKK40.0041.70
HRKHRK40.0042.50
JPYJPY2.202.33
NOKNOK30.5032.20
PLNPLN73.0076.00
RONRON65.0068.00
SEKSEK30.0032.00
TRYTRY65.0075.00
UAHUAH8.0012.50
AEDAED68.0077.00
BAMBAM158.00169.00
CNYCNY36.0042.00
ILSILS71.0077.00
MKDMKD4.506.50
RSDRSD2.502.90
RUBRUB4.004.90
THBTHB8.009.50
DEMDEM100.00
ATSATS10.00
SKKSKK5.00

© 2018 - Jolly Joker Kft.