Üdvözöljük a Jolly Joker pénzváltó, valutaváltó honlapján!

Szolgáltatásunk: pénz váltás, valuta váltás Budapesten.

Aktuális árfolyamaink

Vétel [Purchase]Eladás [Sale]
EUREUR307.00309.50
USDUSD260.00263.50
CHFCHF262.00267.00
GBPGBP342.00349.00
AUDAUD200.00207.00
BGNBGN153.00163.00
CADCAD202.00210.00
CZKCZK11.5012.50
DKKDKK39.0042.00
HRKHRK40.0042.50
JPYJPY2.252.35
NOKNOK31.0033.50
PLNPLN71.0074.00
RONRON65.0069.00
SEKSEK31.0032.50
TRYTRY70.0081.00
UAHUAH8.0012.50
AEDAED67.0077.00
BAMBAM156.00169.00
CNYCNY37.0042.00
ILSILS70.0078.00
MKDMKD4.506.50
RSDRSD2.402.90
RUBRUB4.005.00
THBTHB8.009.50
DEMDEM100.00
ATSATS10.00
SKKSKK5.00

© 2017 - Jolly Joker Kft.