Üdvözöljük a Jolly Joker pénzváltó, valutaváltó honlapján!

Szolgáltatásunk: pénz váltás, valuta váltás Budapesten.

Aktuális árfolyamaink

Vétel [Purchase]Eladás [Sale]
EUREUR310.00311.90
USDUSD249.00252.50
CHFCHF268.00271.00
GBPGBP348.00353.00
AUDAUD196.00204.00
BGNBGN155.00165.00
CADCAD198.00205.00
CZKCZK11.8012.70
DKKDKK40.0042.00
HRKHRK40.0042.50
JPYJPY2.272.35
NOKNOK30.5032.50
PLNPLN73.0076.50
RONRON65.0068.00
SEKSEK30.0032.00
TRYTRY63.0074.00
UAHUAH8.0012.50
AEDAED68.0078.00
BAMBAM158.00169.00
CNYCNY36.0042.00
ILSILS70.0077.00
MKDMKD4.506.50
RSDRSD2.502.90
RUBRUB4.005.00
THBTHB8.009.50
DEMDEM100.00
ATSATS10.00
SKKSKK5.00

© 2018 - Jolly Joker Kft.